główna aktualności hydepark sport ogłoszenia puby gsm kino szukaj moje miasto
AKTUALNOŚCI archiwum zaproponuj sidebar SPORT hokej piłka MOJE MIASTO załóż konto przypominanie hasła regulamin faq OGŁOSZENIA twoje ogłoszenia dodaj ogłoszenie pokaż ogłoszenia szukaj w ogłoszeniach GSM ROZRYWKA puby kawiarenki internetowe hydepark widokówka film sztuki głosowania KULTURA bytomskie centrum kultury kino gloria kinoteatr bałtyk miejska biblioteka publiczna muzeum górnośląskie opera śląska śląski teatr tańca KALENDARZ dodaj wydarzenia MIASTO urząd miejski noclegi SZUKAJ
M E N U

Nowości

Bytomskie Centrum Kultury - informacje
Bytomskie Centrum Kultury - bilety

Kinoteatr Bałtyk - informacje
Kinoteatr Bałtyk - repertuar
Kinoteatr Bałtyk - bilety

Kino Gloria - informacje
Kino Gloria - repertuar
Kino Gloria - bilety

Spis opisanych filmów

Miejska Biblioteka Publiczna - informacje

Muzeum Górnośląskie - informacje
Muzeum Górnośląskie - bilety

Opera Śląska - repertuar
Opera Śląska - informacje
Opera Śląska - bilety

Spis opisanych sztuk

Śląski Teatr Tańca - informacje


W Y K R Z Y K N I K

W I A D O M O Ś Ć

Kabareton Grzegorza Halamy!

Logo kinoteatru 'Bałtyk'.
9 maja 2003 roku (piątek) o godzinie 1900 w kinoteatrze "Bałtyk" ul. Katowicka 4 odbędzie się koncert kabaretowy Grzegorza Halamy.

W programie:
- projekcja filmów Grzegorza Halamy,
- program kabaretowy Grzegorza Halamy pt.: "Humor i papierosy".

* * *

Grzegorz Halama i kurczak
KABARET GRZEGORZA HALAMY

Kabaret Halamy stylem nawiązuje do amerykańskiej tradycji komików stand-up comedy. Obecnie jeden z najpopularniejszych artystów kabaretowych, rozśmiesza publiczność monologami, pastiszami i parodiami. Z wielką swobodą prowadzi zabawny dialog z publicznością i przeistacza się w znakomite osobowości "Pana Józka, hodowcy kurczaków i wielbiciela kretów" czy "Śpiewającej bakterii".

Do tej pory wylansował już kilka znanych przebojów piosenki satyrycznej, jak choćby: "Arnold", "Zakazany robot", "Dziwny jest ten flak" czy ciesząca się ogromną popularnością (trzy tygodnie miejsce pierwsze na liście przebojów radiowej Trójki) piosenka pt. "Śpiworki – ja wiedziałem, że tak będzie".

Halama jest również reżyserem krótkich produkcji filmowych, które będzie można obejrzeć podczas koncertu jak i współtwórcą takich produkcji jak: "Robin Hood – czwarta strzała", "Dr Jeckyl i Mr Hyde", "Baśń o ludziach stąd" czy "Nakręceni" gdzie gra jedną z głównych ról.

Program kabaretowy "Humor i papierosy", przedstawiany przez Grzegorza Halamę to zestaw najbardziej znanych skeczy i piosenek tego artysty. To prawdziwa uczta doskonałej zabawy i humoru dla publiczności, która bardzo często czynnie bierze udział w występach tego artysty, poprzez wspólną z nim zabawę.

Cały koncert wypełni projekcja filmów satyrycznych Halamy oraz półtoragodzinny program kabaretowy pt. "Humor i papierosy".

Więcej informacji na stronie internetowej: www.halama.pl

 
   
   
redakcja reklama kontakt