główna aktualności hydepark sport ogłoszenia puby gsm kino szukaj moje miasto
AKTUALNOŚCI archiwum zaproponuj sidebar SPORT hokej piłka MOJE MIASTO załóż konto przypominanie hasła regulamin faq OGŁOSZENIA twoje ogłoszenia dodaj ogłoszenie pokaż ogłoszenia szukaj w ogłoszeniach GSM ROZRYWKA puby kawiarenki internetowe hydepark widokówka film sztuki głosowania KULTURA bytomskie centrum kultury kino gloria kinoteatr bałtyk miejska biblioteka publiczna muzeum górnośląskie opera śląska śląski teatr tańca KALENDARZ dodaj wydarzenia MIASTO urząd miejski noclegi SZUKAJ
M E N U

Nowości

Bytomskie Centrum Kultury - informacje
Bytomskie Centrum Kultury - bilety

Kinoteatr Bałtyk - informacje
Kinoteatr Bałtyk - repertuar
Kinoteatr Bałtyk - bilety

Kino Gloria - informacje
Kino Gloria - repertuar
Kino Gloria - bilety

Spis opisanych filmów

Miejska Biblioteka Publiczna - informacje

Muzeum Górnośląskie - informacje
Muzeum Górnośląskie - bilety

Opera Śląska - repertuar
Opera Śląska - informacje
Opera Śląska - bilety

Spis opisanych sztuk

Śląski Teatr Tańca - informacje


W Y K R Z Y K N I K

W I A D O M O Ś Ć

MATRIX - Reaktywacja.

Logo kina 'Gloria'.
Fani MATRIX-a musieli cztery lata czekać na kolejną część. Ale się doczekali. Już 23 maja 2003 w KINIE GLORIA w Bytomiu, odbędzie się PIERWSZY POKAZ filmu "MATRIX - REAKTYWACJA".

Przygotowano niezapomnianą noc. Już MINUTĘ PO PÓŁNOCY (noc z czwartku na piątek) spotkacie się z Neo, który nauczył się lepiej kontrolować swoje nadzwyczajne umiejętności. W kinie zapanuje atmosfera, która wprowadzi wszystkich w klimat filmu. Przygotowano dla Was również niespodziankę, która pozwoli odsłonić nieco tajemnicę Matrixa. Nie zabraknie również poczęstunku i kawy, które wzmocnią przed 138 minutową projekcją. Bilety można już nabywać w kasie kina Gloria w cenie 18 zł na pierwszy pokaz oraz po 15 zł i 13 zł (ulgowe) na pozostałe seanse.

 
   
   
redakcja reklama kontakt