główna aktualności hydepark sport ogłoszenia puby gsm kino szukaj moje miasto
AKTUALNOŚCI archiwum zaproponuj sidebar SPORT hokej piłka MOJE MIASTO załóż konto przypominanie hasła regulamin faq OGŁOSZENIA twoje ogłoszenia dodaj ogłoszenie pokaż ogłoszenia szukaj w ogłoszeniach GSM ROZRYWKA puby kawiarenki internetowe hydepark widokówka film sztuki głosowania KULTURA bytomskie centrum kultury kino gloria kinoteatr bałtyk miejska biblioteka publiczna muzeum górnośląskie opera śląska śląski teatr tańca KALENDARZ dodaj wydarzenia MIASTO urząd miejski noclegi SZUKAJ
M E N U

Nowości

Bytomskie Centrum Kultury - informacje
Bytomskie Centrum Kultury - bilety

Kinoteatr Bałtyk - informacje
Kinoteatr Bałtyk - repertuar
Kinoteatr Bałtyk - bilety

Kino Gloria - informacje
Kino Gloria - repertuar
Kino Gloria - bilety

Spis opisanych filmów

Miejska Biblioteka Publiczna - informacje

Muzeum Górnośląskie - informacje
Muzeum Górnośląskie - bilety

Opera Śląska - repertuar
Opera Śląska - informacje
Opera Śląska - bilety

Spis opisanych sztuk

Śląski Teatr Tańca - informacje


W Y K R Z Y K N I K

A K T U A L N O Ś C I
od 7 do 16 z 96
  najnowsze nowsze starsze najstarsze  

KONFERENCJA I FESTIWAL TAŃCA - C.D.

Logo Śląskiego Teatru Tańca.
W dnaich 22 czerwca - 5 lipca odbędzie sie 10 jubileuszowa Międzynarodowa Konferencja Tańca Współczesnego i Festiwal Sztuki Tanecznej. W programie: spektakle 35 światowej sławy teatrów tańca na dwóch scenach, warsztaty taneczne w 22 technikach, warsztaty menedżerów sztuki, warsztaty pisania o tańcu, seminarium krytyków tańca, projekty społeczne. Ponieważ program się trochę zmienił prosimy o ponowne przejrzenie programu imprez.OBLICZA II

Logo Galerii Stalowe Anioły.
17 czerwca o godzinie 1900 w Galerii "Stalowe Anioły" na ul. Jainty 17 (w bramie) odbędzie się wernisaż wystawy "zeno cyryl olech - oblicza II"."WOLNOŚĆ PRZESTRZENI"

Logo Galerii Stalowe Anioły.
Dzisiaj - w sobotę 14 czerwca 2003 r. - oraz jutro, podczas obchodów Dni Bytomia trwać będzie Festiwal Sztuki Wysokiej. Tegoroczna, czwarta edycja zostanie oficjalnie rozpoczęta o godzinie 2030 w okolicach Galerii "Stalowe Anioły" i uliczki Zaułek.FESTIWAL SZTUKI WYSOKIEJ.

Logo Galerii Stalowe Anioły.
W trakcie tegorocznych Dni Bytomia odbędzie się IV Festiwal Sztuki Wysokiej. Nasz serwis objął to wydarzenie oficjalnym partonatem medialnym.ZMIANY W DNIACH BYTOMIA.

Logo Bytomskiego Centrum Kultury.
Zmian jest kilka, aczkolwiek jedna jest dosyć znacząca. W niedzielę 15 czerwca 2003 roku o godzinie 2030 na pl. Kościuszki zamiast BRATHANKÓW wystąpi zespół KOMBI. Na razie nieznane są nam przyczyny takiej zmiany."ŚLĄSKIE FASCYNACJE POJAZDAMI KOŁOWYMI"

Logo Galerii Rotunda.
6 czerwca 2003 r. o godzinie 1800 w Galerii Rotunda odbędzie się wernisaż wystawy "Śląskie fascynacje pojazdami kołowymi". Wystawa została przygotowana przez Pracownię Historii Bytomia.CASTING DLA TAŃCZĄCYCH.

8 czerwca (niedziela) w sali baletowej w Śląskim Teatrze Tańca na ul. Żeromskiego 27 odbędzie się casting do - jak to określają twórcy - "największej produkcji tancznej w Polsce".PLENER Z MDK NR 2.

MDK nr 2 w Karbiu zaprasza 5 czerwca 2003 r. o godzinie 1600 na imprezę plenerową (m.in. występy artystyczne, rozgrywki sportowe, konkursy, gry i zabawy, pokaz Straży Pożarnej).MDK NR 2 - WYSTAWA I WERNISAŻ.

MDK nr 2 w Karbiu zaprasza do Galerii Kronika na wernisaż pokonkursowy VI Rejonowego Konkursu Twórczości Plastycznej dzieci i młodzieży oraz na Wystwę osiągnięć pracowni modelarskiej MDK nr 2.

Wystawy potrwają do 10.06.2003 r.NOC ŚWIĘTOJAŃSKA W KINIE.

Logo kina 'Gloria'.
Z okazji nocy świętojańskiej, w kinie "Gloria" będzie organizowany maraton nocny. Rozpocznie się 21 czerwca o godzinie 2300. Ogranizatorzy przewidują 3 filmy, atrakcyjne nagrody i super zabawę. Nie zabraknie też poczęstunku (szczegółowe informacje na początku czerwca w kasie kina).


 dodaj sidebar zaproponuj wiadomość archiwum wiadomości  


 
   
   
redakcja reklama kontakt