główna aktualności hydepark sport ogłoszenia puby gsm kino szukaj moje miasto
AKTUALNOŚCI archiwum zaproponuj sidebar SPORT hokej piłka MOJE MIASTO załóż konto przypominanie hasła regulamin faq OGŁOSZENIA twoje ogłoszenia dodaj ogłoszenie pokaż ogłoszenia szukaj w ogłoszeniach GSM ROZRYWKA puby kawiarenki internetowe hydepark widokówka film sztuki głosowania KULTURA bytomskie centrum kultury kino gloria kinoteatr bałtyk miejska biblioteka publiczna muzeum górnośląskie opera śląska śląski teatr tańca KALENDARZ dodaj wydarzenia MIASTO urząd miejski noclegi SZUKAJ
M E N U

Nowości

Bytomskie Centrum Kultury - informacje
Bytomskie Centrum Kultury - bilety

Kinoteatr Bałtyk - informacje
Kinoteatr Bałtyk - repertuar
Kinoteatr Bałtyk - bilety

Kino Gloria - informacje
Kino Gloria - repertuar
Kino Gloria - bilety

Spis opisanych filmów

Miejska Biblioteka Publiczna - informacje

Muzeum Górnośląskie - informacje
Muzeum Górnośląskie - bilety

Opera Śląska - repertuar
Opera Śląska - informacje
Opera Śląska - bilety

Spis opisanych sztuk

Śląski Teatr Tańca - informacje


W Y K R Z Y K N I K

A K T U A L N O Ś C I
od 76 do 85 z 96
  najnowsze nowsze starsze najstarsze  

COLD FEET: THE DANCE.

Logo Bytomskiego Centrum Kultury.
Na performance Kingi Arayi "Cold feet: The Dance / Na kruchym lodzie: Taniec" zaprasza nas 14 lutego (piątek) o godz. 18.00 Bytomskie Centrum Kultury a właściwie Galeria Kronika.WALENTYNKI W KINIE GLORIA.

Logo kina 'Gloria'.
14 lutego jak co roku coś miłego dla zakochanych w kinie Gloria. Podczas tegorocznego seansu będziemy mieli możliwość obejrzenia trzech filmów.REPERTUAR NA MARZEC.

Logo Opery Śląskiej.
Próbując się zrehabilitować w Waszych oczach podajemy jak naszybciej repertuar z Opery Śląskiej. Z tego co widzę w chwili pisania tej wiadomości nie ma go jeszcze nawet na stronie Opery... Za szybko?!?LEKTOR JEDNAK BĘDZIE.

Logo kina 'Gloria'.
W kinie "Gloria" w najbliższy weekend (7.02 - 9.02) seanse filmu "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" o godzinie 1030 będą z lektorem. Życzymy miłego oglądania!DLA MATURZYSTÓW W... BAŁTYKU!

Logo kinoteatru 'Bałtyk'.
Powtórki przed maturą w kinoteatrze Bałtyk odbędą się 03.02.2003 - 09.02.2003 r. Dlaczego właśnie w Bałtyku a nie w Glorii? Chodziło głównie o zachowanie cyklu "powtórki przed maturą", na co nie pozwalałyby umowy obowiązujące właścicieli kin. Smutną nowiną jest niestety to, iż kinoteatr zostanie ponownie zamknięty po 13 lutym."FERIE W BIBLIOTECE".

Logo Miejskiej Biblioteki Publicznej.
"Ferie w Bibliotece" to gry i zabawy świetlicowe, konkursy plastyczne, rozwiązywanie krzyżówek oraz zgadywanki. Dzieci będą mogą przychodzić do filii nr 12 Miejskiej Biblioteki Publicznej w godzinach od 1200 do 1400. Filia nr 12 znajduje się na ulicy Tuwima 5.ZIMOWE WARSZTATY PLASTYCZNE.

Logo Miejskiej Biblioteki Publicznej.
Zimowe warsztaty plastyczne w galerii Rotunda Miejskiej Biblioteki Publicznej odbwyają się w terminie - 27.01.2003–07.02.2003 – w godz. 1030–1230. Przedsięwzięcie to ma z założenia zintegrować wokół biblioteki grupę dzieci zainteresowanych sztuką oraz doskonaleniem swych twórczych aspiracji.III ZIMOWA FERIADA ARTYSTYCZNA.

Logo Bytomskiego Centrum Kultury.
Zimowa Feriada Artystyczna to organizowane już po raz trzeci interdyscyplinarne warsztaty artystyczne organizowane dla młodzieży szkolnej przez Bytomskie Centrum Kultury jako próba działań twórczych i sposób na oryginalne spędzenie ferii.REPERTUAR NA LUTY.

Logo Opery Śląskiej.
Z niecierpliwością oczekiwany repertuar Opery Śląskiej znalazł się i u nas. Perełką w nim jest zdecydowanie opera "Don Giovanni" w orginalnej wersji językowej. Po pełny repertuar zapraszamy jak zwykle tutaj.REPERTUAR NA LUTY 2003.

Logo kina 'Gloria'.
W tym miesiącu główną część repertuaru zajmuje (czego oczywiście można było się spodziewać) "Władca Pierścieni: Dwie Wieże". Co ciekawe seanse o 1030 w dniach 31.01-02.02 będą z lektorem. Na razie tylko w ten weekend a jeśli będzie wystarczająco duże zainteresowanie, to również i w następne.


 dodaj sidebar zaproponuj wiadomość archiwum wiadomości  


 
   
   
redakcja reklama kontakt