główna aktualności hydepark sport ogłoszenia puby gsm kino szukaj moje miasto
AKTUALNOŚCI archiwum zaproponuj sidebar SPORT hokej piłka MOJE MIASTO załóż konto przypominanie hasła regulamin faq OGŁOSZENIA twoje ogłoszenia dodaj ogłoszenie pokaż ogłoszenia szukaj w ogłoszeniach GSM ROZRYWKA puby kawiarenki internetowe hydepark widokówka film sztuki głosowania KULTURA bytomskie centrum kultury kino gloria kinoteatr bałtyk miejska biblioteka publiczna muzeum górnośląskie opera śląska śląski teatr tańca KALENDARZ dodaj wydarzenia MIASTO urząd miejski noclegi SZUKAJ
M E N U

Nowości

Bytomskie Centrum Kultury - informacje
Bytomskie Centrum Kultury - bilety

Kinoteatr Bałtyk - informacje
Kinoteatr Bałtyk - repertuar
Kinoteatr Bałtyk - bilety

Kino Gloria - informacje
Kino Gloria - repertuar
Kino Gloria - bilety

Spis opisanych filmów

Miejska Biblioteka Publiczna - informacje

Muzeum Górnośląskie - informacje
Muzeum Górnośląskie - bilety

Opera Śląska - repertuar
Opera Śląska - informacje
Opera Śląska - bilety

Spis opisanych sztuk

Śląski Teatr Tańca - informacje


W Y K R Z Y K N I K

A K T U A L N O Ś C I
od 11 do 20 z 96
  najnowsze nowsze starsze najstarsze  

ZMIANY W DNIACH BYTOMIA.

Logo Bytomskiego Centrum Kultury.
Zmian jest kilka, aczkolwiek jedna jest dosyć znacząca. W niedzielę 15 czerwca 2003 roku o godzinie 2030 na pl. Kościuszki zamiast BRATHANKÓW wystąpi zespół KOMBI. Na razie nieznane są nam przyczyny takiej zmiany."ŚLĄSKIE FASCYNACJE POJAZDAMI KOŁOWYMI"

Logo Galerii Rotunda.
6 czerwca 2003 r. o godzinie 1800 w Galerii Rotunda odbędzie się wernisaż wystawy "Śląskie fascynacje pojazdami kołowymi". Wystawa została przygotowana przez Pracownię Historii Bytomia.CASTING DLA TAŃCZĄCYCH.

8 czerwca (niedziela) w sali baletowej w Śląskim Teatrze Tańca na ul. Żeromskiego 27 odbędzie się casting do - jak to określają twórcy - "największej produkcji tancznej w Polsce".PLENER Z MDK NR 2.

MDK nr 2 w Karbiu zaprasza 5 czerwca 2003 r. o godzinie 1600 na imprezę plenerową (m.in. występy artystyczne, rozgrywki sportowe, konkursy, gry i zabawy, pokaz Straży Pożarnej).MDK NR 2 - WYSTAWA I WERNISAŻ.

MDK nr 2 w Karbiu zaprasza do Galerii Kronika na wernisaż pokonkursowy VI Rejonowego Konkursu Twórczości Plastycznej dzieci i młodzieży oraz na Wystwę osiągnięć pracowni modelarskiej MDK nr 2.

Wystawy potrwają do 10.06.2003 r.NOC ŚWIĘTOJAŃSKA W KINIE.

Logo kina 'Gloria'.
Z okazji nocy świętojańskiej, w kinie "Gloria" będzie organizowany maraton nocny. Rozpocznie się 21 czerwca o godzinie 2300. Ogranizatorzy przewidują 3 filmy, atrakcyjne nagrody i super zabawę. Nie zabraknie też poczęstunku (szczegółowe informacje na początku czerwca w kasie kina).DZIEŃ DZIECKA Z KUBUSIEM PUCHATKIEM.

Logo kinoteatru 'Bałtyk'.
Dzisiaj, w dzień dziecka Kinoteatr Bałtyk i Kubuś Puchatek zapraszają wszystkie dzieci na obchody swojego święta! Na każde dziecko czeka wiele tam niespodzianek. W kinie przywitają każdego bajkowe postacie. Będzie można zrobić sobie zdjęcia z nimi a każde dziecko otrzyma oczywiście upominek. Wiele radości i zabawy, a wszystko to z bohaterami nowej bajki Disneya "Prosiaczek i przyjaciele".KONFERENCJA I FESTIWAL TAŃCA.

Logo Śląskiego Teatru Tańca.
W dniach 22 czerwca - 5 lipca 2003 r. odbędzie się "X Międzynarodowa Konferencja Tańca Współczesnego" i "Festiwal Sztuki Tanecznej" Bytom - Kraków.GALERIA ORGANICZNA/EDYCJA 2

Logo Galerii Kronika.
12 czerwca (czwartek) o godzinie 1800 na 2-gim piętrze Galerii Kronika (Rynek 26), odbędzie się otwarcie wystawy "Galeria organiczna/edycja 2: wszystkie boże dzieci są sobie równe z powodu hemoglobiny".FINISAŻ "LEKCJI ŚPIEWU" ŻMIJEWSKIEGO.

Logo Galerii Kronika.
26 czerwca (czwartek) o godzinie 1700 w Galerii Kronika odbędzie się finisaż wystawy Artura Żmijewskiego - pokaz wcześniejszych filmów z lat 90-ych oraz spotkanie krytyczne, które poprowadzi Iza Kowalczyk.


 dodaj sidebar zaproponuj wiadomość archiwum wiadomości  


 
   
   
redakcja reklama kontakt