główna aktualności hydepark sport ogłoszenia puby gsm kino szukaj moje miasto
AKTUALNOŚCI archiwum zaproponuj sidebar SPORT hokej piłka MOJE MIASTO załóż konto przypominanie hasła regulamin faq OGŁOSZENIA twoje ogłoszenia dodaj ogłoszenie pokaż ogłoszenia szukaj w ogłoszeniach GSM ROZRYWKA puby kawiarenki internetowe hydepark widokówka film sztuki głosowania KULTURA bytomskie centrum kultury kino gloria kinoteatr bałtyk miejska biblioteka publiczna muzeum górnośląskie opera śląska śląski teatr tańca KALENDARZ dodaj wydarzenia MIASTO urząd miejski noclegi SZUKAJ
M E N U

Nowości

Bytomskie Centrum Kultury - informacje
Bytomskie Centrum Kultury - bilety

Kinoteatr Bałtyk - informacje
Kinoteatr Bałtyk - repertuar
Kinoteatr Bałtyk - bilety

Kino Gloria - informacje
Kino Gloria - repertuar
Kino Gloria - bilety

Spis opisanych filmów

Miejska Biblioteka Publiczna - informacje

Muzeum Górnośląskie - informacje
Muzeum Górnośląskie - bilety

Opera Śląska - repertuar
Opera Śląska - informacje
Opera Śląska - bilety

Spis opisanych sztuk

Śląski Teatr Tańca - informacje


W Y K R Z Y K N I K

A K T U A L N O Ś C I
od 21 do 30 z 96
  najnowsze nowsze starsze najstarsze  

JOHANNES GÖTZ I ORGANY.

Logo Bytomskiego Centrum Kultury.
31 maja (sobota) 2003 roku o godzinie 1900 w Kościele św. Anny w Bytomiu, przy ul. Chorzowskiej odbędzie się, kolejny z cyklu, koncert zaprezentowany w ramach "Bytomskich Koncertów Organowych".LESZEK MOŻDŻER TRIO.

Logo Bytomskiego Centrum Kultury.
6 czerwca (piątek) 2003 roku o godzinie 1900 w sali widowiskowej TO TU Bytomskiego Centrum Kultury przy ul. Żeromskiego 27 odbędzie się w ramach "9. JAZ Festiwalu Muzyki Improwizowanej" koncert "Leszek Możdżer Trio"."WARSZTATY TERAPII PRZEZ RUCH" I I II STOPNIA.

Logo Śląskiego Teatru Tańca.
W dniach 30 maja - 1 czerwca 2003 roku Śląski Teatr Tańca w Bytomiu serdecznie zaprasza na "Warsztaty terapii przez ruch" I i II stopnia. Warsztaty przeznaczone są dla psychologów, terapeutów, pedagogów i tancerzy na co dzień pracujących z osobami niepełnosprawnymi fizycznie i mentalnie oraz dla osób pracujących z dziećmi i młodzieżą w wieku szkolnym. Celem warsztatów jest prezentacja różnorodnych form i metod arteterapii oraz gier i zabaw integracyjnych."KWIATY NA KAMIENIACH".

Logo Młodzieżowego Domu Kultury nr 1.
Od 31 maja do 1 czerwca br. odbędzie się w Bytomiu XII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej "Kwiaty na kamieniach". Impreza ciesząca się uznaniem środowiska poetyckiego od lat. Jej laureaci grają dziś w teatrze telewizji, nagrywają płyty, studiują w szkołach teatralnych. Na "Kwiatach" koncertowali m.in. Katarzyna Groniec, Stare Dobre Małżeństwo, Andrzej Sikorowski, Wolna Grupa Bukowina. W tym roku zagra zespół nie mniej znany – Czerwony tulipan z Olsztyna.CZAS NA PIKNIK!

Logo Miejskiej Biblioteki Publicznej.
29 maja br. o godzinie 1000 w Placówce Filialnej nr 12 (ul. Tuwima 5) Miejskiej Biblioteki Publicznej odbędzie się piknik rekreacyjno–sportowy, który ma na celu czynną integrację środowiska osób upośledzonych ze społecznością lokalną. Impreza organizowana jest przez Miejską Bibliotekę Publiczną oraz przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym "Koło" w Bytomiu.SZLAKIEM BUDDY.

Logo Galerii Rotunda.
Do końca maja w Galerii Rotunda Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bytomiu można oglądać ekspozycję "Szlakiem Buddy". Wyprawa "Szlakiem Buddy" jest to wystawa fotografii z pobytu w Indiach Pawła Kowalczyka i Filipa Ślęczka pod patronatem Radia RMF FM i portalu internetowego Interia.MATRIX - REAKTYWACJA.

Logo kina 'Gloria'.
Fani MATRIX-a musieli cztery lata czekać na kolejną część. Ale się doczekali. Już 23 maja 2003 w KINIE GLORIA w Bytomiu, odbędzie się PIERWSZY POKAZ filmu "MATRIX - REAKTYWACJA".MAJOWO W ROTUNDZIE.

Logo Miejskiej Biblioteki Publicznej.
Od 19 maja br. w Galerii Rotunda prezentowana będzie wystawa "INDIE" - fotografie Pawła Kowalczyka i Filipa Sleczka. Jest ona współorganizowana z krakowskim ośrodkiem Związku Buddyjskigo "Karma Kagyu". Ekspozycja czynna jest do konca maja."ZWIERZĘTA DOKTORA DOLITTLE".

Logo Bytomskiego Centrum Kultury.
W niedzielę 1 czerwca (DZIEŃ DZIECKA) 2003 roku o godzinie 1700 Bytomskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na salę widowiskową TO TU przy ul. Żeromskiego 27 na kolejne przedstawienie prezentowane w ramach SCENY FAMILIJNEJ. Tym razem będą to "Zwierzęta Doktora Dolittle" w/g Hugh Loftinga w wykonaniu Teatru Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana z Będzina.HOT DIXIE SOCIETY W BCK.

Logo Bytomskiego Centrum Kultury.
W czwartek 29 maja 2003 roku o godzinie 1900 Bytomskie Centrum Kultury zaprasza na premierowy koncert "HOT DIXIE SOCIETY".


 dodaj sidebar zaproponuj wiadomość archiwum wiadomości  


 
   
   
redakcja reklama kontakt