główna aktualności hydepark sport ogłoszenia puby gsm kino szukaj moje miasto
AKTUALNOŚCI archiwum zaproponuj sidebar SPORT hokej piłka MOJE MIASTO załóż konto przypominanie hasła regulamin faq OGŁOSZENIA twoje ogłoszenia dodaj ogłoszenie pokaż ogłoszenia szukaj w ogłoszeniach GSM ROZRYWKA puby kawiarenki internetowe hydepark widokówka film sztuki głosowania KULTURA bytomskie centrum kultury kino gloria kinoteatr bałtyk miejska biblioteka publiczna muzeum górnośląskie opera śląska śląski teatr tańca KALENDARZ dodaj wydarzenia MIASTO urząd miejski noclegi SZUKAJ
M E N U

Nowości

Bytomskie Centrum Kultury - informacje
Bytomskie Centrum Kultury - bilety

Kinoteatr Bałtyk - informacje
Kinoteatr Bałtyk - repertuar
Kinoteatr Bałtyk - bilety

Kino Gloria - informacje
Kino Gloria - repertuar
Kino Gloria - bilety

Spis opisanych filmów

Miejska Biblioteka Publiczna - informacje

Muzeum Górnośląskie - informacje
Muzeum Górnośląskie - bilety

Opera Śląska - repertuar
Opera Śląska - informacje
Opera Śląska - bilety

Spis opisanych sztuk

Śląski Teatr Tańca - informacje


W Y K R Z Y K N I K

A K T U A L N O Ś C I
od 67 do 76 z 96
  najnowsze nowsze starsze najstarsze  

NOTOWANIA MATURALNE.

Logo kina 'Gloria'.
"Notowania maturalne" jest to cykl spotkań, które będą odbywać się w marcu i kwietniu w kinie Gloria, w każdą sobotę o godzinie 1200.KONKURS ROZWIĄZANY!

Logo Śląskiego Teatru Tańca.
Z trzech osób, które nadesłały odpowiedzi wylosowaliśmy jedną. Jest nią użytkownik scully. Gratulujemy i życzymy miłych chwil spędzonych w Śląskim Teatrze Tańca.REPERTUAR DO POŁOWY.

Logo kina 'Gloria'.
Udostępniliśmy Wam marcowy repertuar kina "Gloria". W chwili obecnej jest ustalony do 13 marca, ale znamy również kilka propozycji na koniec miesiąca.KONKURS "CLAYDEN".

Logo Śląskiego Teatru Tańca.
Mamy dla Was podwójne zaproszenie na spektakl taneczny, który odbędzie się w piątek 28 lutego o godzinie 1900 w Śląskim Teatrze Tańca.PREMIERA SPEKTAKLU PAULA CLAYDENA.

Logo Śląskiego Teatru Tańca.
28 lutego 2003 roku o godzinie 1900 odbędzie się PREMIERA spektaklu tanecznego w choreografii brytyjskiego tancerza i choreografa - Paula Claydena."MÓJ ULUBIONY FILM"

Logo Miejskiej Biblioteki Publicznej.
28 lutego 2003 roku o godzinie 1600 w Filii nr 21 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bytomiu-Stolarzowicach na ul. B. Czecha 33 odbędą się zajęcia plastyczne "Mój ulubiony film". Serdecznie zapraszamy."W KSIĄŻCE JAK W ŻYCIU"

Logo Miejskiej Biblioteki Publicznej.
28 lutego 2003 roku o godzinie 1530 w Filii nr 4 Mijskiej Biblioteki Publicznej na ul. Hlonda 37 odbędzie się konkurs literacko-plastyczny "W książce jak w życiu" zorganizowany z okazji Europejskiego Roku Osób Niepełnosprawnych."TYGRYS PIETREK"

Logo Bytomskiego Centrum Kultury.
23 lutego (niedziela) o godz. 17.00 na Scenie Familijnej Bytomskiego Centrum Kultury zostanie wystawiony spektakl teatralny dla dzieci pod tytułem "Tygrys Pietrek". Wykonawcami będą aktorzy Opolskiego Teatru Lalki i Aktora.WARSZTATY TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO.

Logo Śląskiego Teatru Tańca.
21-23 lutego w Śląskim Teatrze Tańca odbędą się warsztaty tańca współczesnego.COLD FEET: THE DANCE.

Logo Bytomskiego Centrum Kultury.
Na performance Kingi Arayi "Cold feet: The Dance / Na kruchym lodzie: Taniec" zaprasza nas 14 lutego (piątek) o godz. 18.00 Bytomskie Centrum Kultury a właściwie Galeria Kronika.


 dodaj sidebar zaproponuj wiadomość archiwum wiadomości  


 
   
   
redakcja reklama kontakt