główna aktualności hydepark sport ogłoszenia puby gsm kino szukaj moje miasto
AKTUALNOŚCI archiwum zaproponuj sidebar SPORT hokej piłka MOJE MIASTO załóż konto przypominanie hasła regulamin faq OGŁOSZENIA twoje ogłoszenia dodaj ogłoszenie pokaż ogłoszenia szukaj w ogłoszeniach GSM ROZRYWKA puby kawiarenki internetowe hydepark widokówka film sztuki głosowania KULTURA bytomskie centrum kultury kino gloria kinoteatr bałtyk miejska biblioteka publiczna muzeum górnośląskie opera śląska śląski teatr tańca KALENDARZ dodaj wydarzenia MIASTO urząd miejski noclegi SZUKAJ
M E N U

Nowości

Bytomskie Centrum Kultury - informacje
Bytomskie Centrum Kultury - bilety

Kinoteatr Bałtyk - informacje
Kinoteatr Bałtyk - repertuar
Kinoteatr Bałtyk - bilety

Kino Gloria - informacje
Kino Gloria - repertuar
Kino Gloria - bilety

Spis opisanych filmów

Miejska Biblioteka Publiczna - informacje

Muzeum Górnośląskie - informacje
Muzeum Górnośląskie - bilety

Opera Śląska - repertuar
Opera Śląska - informacje
Opera Śląska - bilety

Spis opisanych sztuk

Śląski Teatr Tańca - informacje


W Y K R Z Y K N I K

A K T U A L N O Ś C I
od 31 do 40 z 96
  najnowsze nowsze starsze najstarsze  

KONKURS Z NAGRODAMI!

Logo Śląskiego Teatru Tańca.
16 maja o godz. 1900 w Śląskim Teatrze Tańca odbędzie się wspomniany wcześniej "Wieczór tańca współczesnego". Mamy na niego dwa podwójne zaproszenia do odbioru w kasie teatru przed spektaklem.PIONY I POZIOMY W STALOWYCH ANIOŁACH.

Logo Galerii Stalowe Anioły.
Galeria sztuki użytkowej Stalowe Anioły serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy Gosi Jończyk pt. "Piony i poziomy" oraz koncert Dominika Strycharskiego w piątek dnia 16.05.2003r. o godz. 2000 przy ul. Jainty 17 w Bytomiu.MAJOWY TEATR TAŃCA.

Logo Śląskiego Teatru Tańca.
16 i 30 maja o godzinie 1900 w Śląskim Teatrze Tańca będziemy mieli możliwość ponownego obejrzenia spektakli "Force of Substance" w choreografii Paula Claydena oraz "Melodię do wicia rózgi" w choreografii Jacka Łumińskiego.HISTORIA SZTUKI XX WIEKU.

Logo Miejskiej Biblioteki Publicznej.
Od 14 maja do 25 czerwca można będzie uczestniczyć w cyklu 7 darmowych wykładów organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną. Będą się one odbywały w sali wykładowej na trzecim piętrze MBP.POSZUKIWANI MŁODZI I WYSPORTOWANI.

Logo Śląskiego Teatru Tańca.
Śląski Teatr Tańca poszukuje młodych mężczyzn w wieku od 21 lat o wysokiej sprawności i kulturze fizycznej (np. absolwentów AWF) zainteresowanych pracą artystyczną w Śląskim Teatrze Tańca w charakterze aktora/tancerza.ARTUR ŻMIJEWSKI W GALERII KRONIKA.

Logo Galerii Kronika.
23 maja 2003 roku o godzinie 1800 w Galerii Kronika odędzie się wernisaż wystawy Artura Żmijewski: "Lekcja Śpiewu". Wernisaż połączony będzie z koncertem muzyki J.S. Bacha pt. "Serce, usta, czyn i życie".BCK W MAJU.

Logo Bytomskiego Centrum Kultury.
Przedstawiamy program imprez organizowanych przez Bytomskie Centrum Kultury w maju 2003 roku. Wiadomości dotyczące Galerii Kronika przedstawimy osobno.

Uaktualnienie: dodany mały słownik "Manewrów muzycznych BCK"."OD PIERWOTNYCH RYTUAŁÓW DO TAŃCA WPÓŁCZENEGO".

Logo Miejskiej Biblioteki Publicznej.
W związku ze zbliżającym się "Międzynarodowym Dniem Tańca" Miejska Biblioteka Publiczna ponownie zaprasza do obejrzenia wystawy prezentowanej w jej Gmachu Głównym - "Od pierwotnych rytuałów do tańca wpółczenego".PROGRAM IMPREZ BIBLIOTEKI NA MAJ.

Logo Miejskiej Biblioteki Publicznej.
Miejska Biblioteka Publiczna udostępniła swój program na maj. Zapraszamy do lektury.PROGRAM IMPREZ MDK NR 1 NA MAJ.

Logo Młodzieżowego Domu Kultury nr 1.
Wśród zapowiedzi znajduje się między innymi odwołany ostatnio koncert zespołów rockowych oraz 2 najważniejsze festiwale mające już swoją tradycję a mianowicie VI Festiwal Piosenki Żeglarskiej "Wiosenne Szantowisko" oraz XII Festiwal Piosenki Poetyckiej "Kwiaty na kamieniach".


 dodaj sidebar zaproponuj wiadomość archiwum wiadomości  


 
   
   
redakcja reklama kontakt