główna aktualności hydepark sport ogłoszenia puby gsm kino szukaj moje miasto
AKTUALNOŚCI archiwum zaproponuj sidebar SPORT hokej piłka MOJE MIASTO załóż konto przypominanie hasła regulamin faq OGŁOSZENIA twoje ogłoszenia dodaj ogłoszenie pokaż ogłoszenia szukaj w ogłoszeniach GSM ROZRYWKA puby kawiarenki internetowe hydepark widokówka film sztuki głosowania KULTURA bytomskie centrum kultury kino gloria kinoteatr bałtyk miejska biblioteka publiczna muzeum górnośląskie opera śląska śląski teatr tańca KALENDARZ dodaj wydarzenia MIASTO urząd miejski noclegi SZUKAJ
M E N U

Nowości

Bytomskie Centrum Kultury - informacje
Bytomskie Centrum Kultury - bilety

Kinoteatr Bałtyk - informacje
Kinoteatr Bałtyk - repertuar
Kinoteatr Bałtyk - bilety

Kino Gloria - informacje
Kino Gloria - repertuar
Kino Gloria - bilety

Spis opisanych filmów

Miejska Biblioteka Publiczna - informacje

Muzeum Górnośląskie - informacje
Muzeum Górnośląskie - bilety

Opera Śląska - repertuar
Opera Śląska - informacje
Opera Śląska - bilety

Spis opisanych sztuk

Śląski Teatr Tańca - informacje


W Y K R Z Y K N I K

A K T U A L N O Ś C I
od 61 do 70 z 96
  najnowsze nowsze starsze najstarsze  

MARZEC I KWIECIEŃ W ŚTT.

Logo Śląskiego Teatru Tańca.
Duża porcja informacji o tym co się będzie działo w Śląskim Teatrze Tańca w marcu i w kwietniu dostała się w nasze spragnione rozrywki kulturalnej ręce.KWIETNIOWY REPERTUAR OPERY ŚLĄSKIEJ.

Logo Opery Śląskiej.
Po szczegóły zapraszamy do odpowiedniego działu z repertuarem.MARCOWY PROGRAM IMPREZ BCK.

Logo Bytomskiego Centrum Kultury.
W marcu w BCK będziemy mieli okazję zobaczyć i usłyszeć między innymi Ewę Błaszczyk, Mirosławę Żak, Teatr UHURU, Teatr im. Adama Mickiewicza w Częstochowie oraz (w Galerii Kronika) Maxa Hexera."CIVITAS DEI UNUS DOLOR".

Logo Galerii Kronika.
Od 7 marca do 4 kwietnia w Galerii Kronika będzie można oglądać wernisaż Maxa Hexera (Jerzy Truszkowski) o tytule "CIVITAS DEI UNUS DOLOR". Dodatkowo na otwarcie, w piątek 7 marca o godzinie 1800 wernisaż zostanie połączony z koncertem.
Kurator wystawy: Katarzyna Bochenek
Współpraca: Sebastian CichockiPROGRAM IMPREZ BIBLIOTEKI.

Logo Miejskiej Biblioteki Publicznej.
Program imprez na marzec obejmuje właściwie tylko drugą połowę miesiąca, lecz miejmy nadzieję, że spodoba się wszystkim zainteresowanym.TOLKIEN - WŁADCA WYOBRAŹNI.

Logo Miejskiej Biblioteki Publicznej.
Galeria Rotunda Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza 6 marca o godzinie 1700 na otwarcie wystawy "Tolkien Władca Wyobraźni". Wystawę współorganizuje Śląski Klub Fantastyki.NOTOWANIA MATURALNE.

Logo kina 'Gloria'.
"Notowania maturalne" jest to cykl spotkań, które będą odbywać się w marcu i kwietniu w kinie Gloria, w każdą sobotę o godzinie 1200.KONKURS ROZWIĄZANY!

Logo Śląskiego Teatru Tańca.
Z trzech osób, które nadesłały odpowiedzi wylosowaliśmy jedną. Jest nią użytkownik scully. Gratulujemy i życzymy miłych chwil spędzonych w Śląskim Teatrze Tańca.REPERTUAR DO POŁOWY.

Logo kina 'Gloria'.
Udostępniliśmy Wam marcowy repertuar kina "Gloria". W chwili obecnej jest ustalony do 13 marca, ale znamy również kilka propozycji na koniec miesiąca.KONKURS "CLAYDEN".

Logo Śląskiego Teatru Tańca.
Mamy dla Was podwójne zaproszenie na spektakl taneczny, który odbędzie się w piątek 28 lutego o godzinie 1900 w Śląskim Teatrze Tańca.


 dodaj sidebar zaproponuj wiadomość archiwum wiadomości  


 
   
   
redakcja reklama kontakt