główna aktualności hydepark sport ogłoszenia puby gsm kino szukaj moje miasto
AKTUALNOŚCI archiwum zaproponuj sidebar SPORT hokej piłka MOJE MIASTO załóż konto przypominanie hasła regulamin faq OGŁOSZENIA twoje ogłoszenia dodaj ogłoszenie pokaż ogłoszenia szukaj w ogłoszeniach GSM ROZRYWKA puby kawiarenki internetowe hydepark widokówka film sztuki głosowania KULTURA bytomskie centrum kultury kino gloria kinoteatr bałtyk miejska biblioteka publiczna muzeum górnośląskie opera śląska śląski teatr tańca KALENDARZ dodaj wydarzenia MIASTO urząd miejski noclegi SZUKAJ
M E N U

Nowości

Bytomskie Centrum Kultury - informacje
Bytomskie Centrum Kultury - bilety

Kinoteatr Bałtyk - informacje
Kinoteatr Bałtyk - repertuar
Kinoteatr Bałtyk - bilety

Kino Gloria - informacje
Kino Gloria - repertuar
Kino Gloria - bilety

Spis opisanych filmów

Miejska Biblioteka Publiczna - informacje

Muzeum Górnośląskie - informacje
Muzeum Górnośląskie - bilety

Opera Śląska - repertuar
Opera Śląska - informacje
Opera Śląska - bilety

Spis opisanych sztuk

Śląski Teatr Tańca - informacje


W Y K R Z Y K N I K

A K T U A L N O Ś C I
od 71 do 80 z 96
  najnowsze nowsze starsze najstarsze  

PREMIERA SPEKTAKLU PAULA CLAYDENA.

Logo Śląskiego Teatru Tańca.
28 lutego 2003 roku o godzinie 1900 odbędzie się PREMIERA spektaklu tanecznego w choreografii brytyjskiego tancerza i choreografa - Paula Claydena."MÓJ ULUBIONY FILM"

Logo Miejskiej Biblioteki Publicznej.
28 lutego 2003 roku o godzinie 1600 w Filii nr 21 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bytomiu-Stolarzowicach na ul. B. Czecha 33 odbędą się zajęcia plastyczne "Mój ulubiony film". Serdecznie zapraszamy."W KSIĄŻCE JAK W ŻYCIU"

Logo Miejskiej Biblioteki Publicznej.
28 lutego 2003 roku o godzinie 1530 w Filii nr 4 Mijskiej Biblioteki Publicznej na ul. Hlonda 37 odbędzie się konkurs literacko-plastyczny "W książce jak w życiu" zorganizowany z okazji Europejskiego Roku Osób Niepełnosprawnych."TYGRYS PIETREK"

Logo Bytomskiego Centrum Kultury.
23 lutego (niedziela) o godz. 17.00 na Scenie Familijnej Bytomskiego Centrum Kultury zostanie wystawiony spektakl teatralny dla dzieci pod tytułem "Tygrys Pietrek". Wykonawcami będą aktorzy Opolskiego Teatru Lalki i Aktora.WARSZTATY TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO.

Logo Śląskiego Teatru Tańca.
21-23 lutego w Śląskim Teatrze Tańca odbędą się warsztaty tańca współczesnego.COLD FEET: THE DANCE.

Logo Bytomskiego Centrum Kultury.
Na performance Kingi Arayi "Cold feet: The Dance / Na kruchym lodzie: Taniec" zaprasza nas 14 lutego (piątek) o godz. 18.00 Bytomskie Centrum Kultury a właściwie Galeria Kronika.WALENTYNKI W KINIE GLORIA.

Logo kina 'Gloria'.
14 lutego jak co roku coś miłego dla zakochanych w kinie Gloria. Podczas tegorocznego seansu będziemy mieli możliwość obejrzenia trzech filmów.REPERTUAR NA MARZEC.

Logo Opery Śląskiej.
Próbując się zrehabilitować w Waszych oczach podajemy jak naszybciej repertuar z Opery Śląskiej. Z tego co widzę w chwili pisania tej wiadomości nie ma go jeszcze nawet na stronie Opery... Za szybko?!?LEKTOR JEDNAK BĘDZIE.

Logo kina 'Gloria'.
W kinie "Gloria" w najbliższy weekend (7.02 - 9.02) seanse filmu "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" o godzinie 1030 będą z lektorem. Życzymy miłego oglądania!DLA MATURZYSTÓW W... BAŁTYKU!

Logo kinoteatru 'Bałtyk'.
Powtórki przed maturą w kinoteatrze Bałtyk odbędą się 03.02.2003 - 09.02.2003 r. Dlaczego właśnie w Bałtyku a nie w Glorii? Chodziło głównie o zachowanie cyklu "powtórki przed maturą", na co nie pozwalałyby umowy obowiązujące właścicieli kin. Smutną nowiną jest niestety to, iż kinoteatr zostanie ponownie zamknięty po 13 lutym.


 dodaj sidebar zaproponuj wiadomość archiwum wiadomości  


 
   
   
redakcja reklama kontakt