główna aktualności hydepark sport ogłoszenia puby gsm kino szukaj moje miasto
AKTUALNOŚCI archiwum zaproponuj sidebar SPORT hokej piłka MOJE MIASTO załóż konto przypominanie hasła regulamin faq OGŁOSZENIA twoje ogłoszenia dodaj ogłoszenie pokaż ogłoszenia szukaj w ogłoszeniach GSM ROZRYWKA puby kawiarenki internetowe hydepark widokówka film sztuki głosowania KULTURA bytomskie centrum kultury kino gloria kinoteatr bałtyk miejska biblioteka publiczna muzeum górnośląskie opera śląska śląski teatr tańca KALENDARZ dodaj wydarzenia MIASTO urząd miejski noclegi SZUKAJ
M E N U

Nowości

Bytomskie Centrum Kultury - informacje
Bytomskie Centrum Kultury - bilety

Kinoteatr Bałtyk - informacje
Kinoteatr Bałtyk - repertuar
Kinoteatr Bałtyk - bilety

Kino Gloria - informacje
Kino Gloria - repertuar
Kino Gloria - bilety

Spis opisanych filmów

Miejska Biblioteka Publiczna - informacje

Muzeum Górnośląskie - informacje
Muzeum Górnośląskie - bilety

Opera Śląska - repertuar
Opera Śląska - informacje
Opera Śląska - bilety

Spis opisanych sztuk

Śląski Teatr Tańca - informacje


W Y K R Z Y K N I K

A K T U A L N O Ś C I
od 81 do 90 z 96
  najnowsze nowsze starsze najstarsze  

"FERIE W BIBLIOTECE".

Logo Miejskiej Biblioteki Publicznej.
"Ferie w Bibliotece" to gry i zabawy świetlicowe, konkursy plastyczne, rozwiązywanie krzyżówek oraz zgadywanki. Dzieci będą mogą przychodzić do filii nr 12 Miejskiej Biblioteki Publicznej w godzinach od 1200 do 1400. Filia nr 12 znajduje się na ulicy Tuwima 5.ZIMOWE WARSZTATY PLASTYCZNE.

Logo Miejskiej Biblioteki Publicznej.
Zimowe warsztaty plastyczne w galerii Rotunda Miejskiej Biblioteki Publicznej odbwyają się w terminie - 27.01.2003–07.02.2003 – w godz. 1030–1230. Przedsięwzięcie to ma z założenia zintegrować wokół biblioteki grupę dzieci zainteresowanych sztuką oraz doskonaleniem swych twórczych aspiracji.III ZIMOWA FERIADA ARTYSTYCZNA.

Logo Bytomskiego Centrum Kultury.
Zimowa Feriada Artystyczna to organizowane już po raz trzeci interdyscyplinarne warsztaty artystyczne organizowane dla młodzieży szkolnej przez Bytomskie Centrum Kultury jako próba działań twórczych i sposób na oryginalne spędzenie ferii.REPERTUAR NA LUTY.

Logo Opery Śląskiej.
Z niecierpliwością oczekiwany repertuar Opery Śląskiej znalazł się i u nas. Perełką w nim jest zdecydowanie opera "Don Giovanni" w orginalnej wersji językowej. Po pełny repertuar zapraszamy jak zwykle tutaj.REPERTUAR NA LUTY 2003.

Logo kina 'Gloria'.
W tym miesiącu główną część repertuaru zajmuje (czego oczywiście można było się spodziewać) "Władca Pierścieni: Dwie Wieże". Co ciekawe seanse o 1030 w dniach 31.01-02.02 będą z lektorem. Na razie tylko w ten weekend a jeśli będzie wystarczająco duże zainteresowanie, to również i w następne.KONCERT NOWOROCZNY W BCK.

Logo Bytomskiego Centrum Kultury.
Koncert Noworoczny w Bytomskim Centrum Kultury składa się z dwóch muzycznych części. W pierwszej, wprowadzającej - usłyszymy bytomską grupę Lady & Gentlemen. Drugą część uświetni koncert - gwiazdy wieczoru - zespołu Blue Cafe.FIGURY WOSKOWE.

Logo Miejskiej Biblioteki Publicznej.
Do 10 stycznia w Galerii Rotunda prezentowana jest wystawa z Objazdowego Muzeum Figur Woskowych. Każda z eksponowanych postaci (głównie królowie polscy) posiada notę biograficzną, wykonana jest w skali 1:1 i ubrana w szaty z danej epoki. Istnieje możliwość robienia zdjęć.

Bilety - 6zł normalny, 3zł ulgowy.KONKURS "PROSTO W OCZY"!

Logo Śląskiego Teatru Tańca.
Wielokrotnie przekładany spektakl "Prosto w oczy" nareszcie zobaczy światło dzienne. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na dzisiaj na godzinę 1900 w Śląskim Teatrze Tańca.REPERTUAR OPERY ŚLĄSKIEJ NA STYCZEŃ.

Logo Opery Śląskiej.
Kolejny brakujący element serwisu został uzupełniony a mianowicie repertuar Opery Śląskiej. Zapraszamy do jego lektury oraz oczywiście do samej Opery.REPERTUAR NA STYCZEŃ 2003.

Logo kina 'Gloria'.
Przedstawiamy Wam pełny repertuar na styczeń. Mamy nadzieję, że mimo małego opóźnienia w jego zamieszczeniu dostarczy Wam miłej lektury oraz pożytecznych informacji.


 dodaj sidebar zaproponuj wiadomość archiwum wiadomości  


 
   
   
redakcja reklama kontakt