główna aktualności hydepark sport ogłoszenia puby gsm kino szukaj moje miasto
AKTUALNOŚCI archiwum zaproponuj sidebar SPORT hokej piłka MOJE MIASTO załóż konto przypominanie hasła regulamin faq OGŁOSZENIA twoje ogłoszenia dodaj ogłoszenie pokaż ogłoszenia szukaj w ogłoszeniach GSM ROZRYWKA puby kawiarenki internetowe hydepark widokówka film sztuki głosowania KULTURA bytomskie centrum kultury kino gloria kinoteatr bałtyk miejska biblioteka publiczna muzeum górnośląskie opera śląska śląski teatr tańca KALENDARZ dodaj wydarzenia MIASTO urząd miejski noclegi SZUKAJ
M E N U

Nowości

Bytomskie Centrum Kultury - informacje
Bytomskie Centrum Kultury - bilety

Kinoteatr Bałtyk - informacje
Kinoteatr Bałtyk - repertuar
Kinoteatr Bałtyk - bilety

Kino Gloria - informacje
Kino Gloria - repertuar
Kino Gloria - bilety

Spis opisanych filmów

Miejska Biblioteka Publiczna - informacje

Muzeum Górnośląskie - informacje
Muzeum Górnośląskie - bilety

Opera Śląska - repertuar
Opera Śląska - informacje
Opera Śląska - bilety

Spis opisanych sztuk

Śląski Teatr Tańca - informacje


W Y K R Z Y K N I K

A K T U A L N O Ś C I
od 91 do 96 z 96
  najnowsze nowsze starsze najstarsze  

TANIE KINO W GLORII.

Logo kina 'Gloria'.
Kino "Gloria" w świątecznym prezencie obniżyło ceny biletów na wszystkie seanse. Od 9 do 31 grudnia każdy bilet kosztuje 10zł. Jedynie karnet do Klubu Filmowego kosztuje 31zł.REPERTUAR NA GRUDZIEŃ.

Logo Opery Śląskiej.
Również z małym poślizgiem... Z całości na szczególną uwagę zasługuje Student Żebrak czyli operetka Karla Millöckera - nowość w repertuarze Opery Śląskiej.REPERTUAR NA PIERWSZĄ POŁOWĘ GRUDNIA.

Logo kina 'Gloria'.
Z małym opóźnieniem ale jest. Polecamy szczególnie Krąg - japoński pierwowzór amerykańskiego remake'u z bieżącego roku. Czerwonego Smoka czyli ostatnią część trylogii Hanibala Lectera kojarzą chyba wszyscy, natomiast Nigdy więcej z Jennifer Lopez, to kąsek dla fanów jej talenów... Planeta Skarbów to coś (nie tylko) dla młodszych widzów - animowany film Disney'a przedstawiający futurystyczną wersję znanej książki Louisa Stevensona "Wyspa Skarbów".OPERA ŚLĄSKA NARESZCIE W NASZYM SERWISIE.

Logo Opery Śląskiej.
W dziale kultura zamieściliśmy informacje o Operze Śląskiej wraz z jej aktualnym repertuarem. Podobnie jak w przypadku filmów również i tutaj jest możliwość przeczytania krótkiego streszczenia sztuki jak i dodania własnego komentarza.REPERTUAR "GLORII" NA LISTOPAD.

Logo kina 'Gloria'.
Nowy repertuar przynosi jak zwykle ciekawe pozycje do obejrzenia. Zapowiada się na "stracenie" paru godzin przed ekranem kina.HALLOWEEN W KINIE GLORIA!

Logo kina 'Gloria'.
31.X.2002 kino "Gloria" zaprasza wszystkich na krwiożerczą noc. W programie znalazły się trzy filmy: Smakosz, Azyl oraz Śmiertelna wyliczanka. Dodatkowo - jak zwykle przy okazji takiej imprezy - będzie konkurs, w którym mogą wziąść udział tylko osoby odpowiednio przebrane. Będzie również (dla odważnych) spotkanie z psychopatą a dla osób o wytrzymałych żołądkach - poczęstunek.

Tutaj i tutaj możecie znaleźć "reklamówki".


 dodaj sidebar zaproponuj wiadomość archiwum wiadomości  


 
   
   
redakcja reklama kontakt